Реклама на транспорті — інструмент для малого та великого бізнесу

Реклама на транспорті — інструмент для малого та великого бізнесу

Впродовж десятиліть ми бачимо яскраві фургончики із рекламними слоганами малого та великого бізнесу на екранах телевізорів. Такий порядок само-презентації є нормою комерції розвинених країн, до числа котрих так прагне долучитися й Україна. Тому недивно, що після руйнації залізної завіси та здобуття країною незалежності, український бізнес немов розпустив крила та здобув можливість вільного розвитку в усіх напрямках.

Сьогодні вже ні у кого не виникає сумніву у необхідності реклами своєї комерційної діяльності. Сумніви є тільки в доцільності застосування того чи іншого рекламного інструменту, адже ротація власного оголошення по радіо чи телебаченню не завжди виправдовує очікувань від вкладених інвестицій, та й справді коштує дорого. Реклама на транспорті є універсальним і доступним інструментом само презентації, адже виготовити її по адекватній конкурентній ціні можна тут.

Компанія «АртЛайт» пропонує клієнтам можливість виготовлення унікальної та презентабельної реклами для поклейки кузовів вантажних та легкових автомобілів, в тому числі таксі, мікроавтобусів, автобусів та тролейбусів, трамваїв, чи навіть літаків та вертольотів. Для виготовлення мобільних банерів «АртЛайт» використовує стійку до механічного та погодного впливу плівку, що здатна зберігати первинну яскравість та чіткість картинки впродовж 3 – 10 років. Існує також можливість нанесення рекламної інформації чи контактних даних для нанесення на скло, а не тільки на кузов автомобіля.

Такий спосіб реклами має безліч переваг, а саме:

  • Разова інвестиція в само презентацію, що працює на ваш імідж впродовж довгих років та не потребує додаткових вкладень;
  • Кузов автомобіля дарує достатньо простору для нанесення всієї контактної інформації, рекламних слоганів, а також всього переліку послуг компанії;
  • Більше автомобілів в автопарку – більше площі та можливостей для реклами, що пропорційно збільшує її ефективність;
  • Використання корпоративного дизайну у виготовленні реклами для збільшення впізнаваності компанії серед потенційних клієнтів.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*