Відома ціна Skoda Kodiaq в Україні
Компанія «Єврокар» готується почати продаж Шкода Кадьяк. Відома ціна Skoda Kodiaq в Україні. Є повний привід, двигуни TSI та TDI. Комплектації Ambition та Style.

Відома ціна Skoda Kodiaq в Україні

Компанія «Єврокар» як офіційний дистриб’ютор автомобілів Skoda в Україні, готується до запуску продаж довгоочікуваного кросовера Skoda Kodiaq. Оголошені ціни на всі комплектації.

Ціна Skoda Kodiaq в Україні в комплектації Ambition стартує від $27 210. За такі гроші покупця чекає двигун 1.4 TSI з повним приводом але ручною шестиступінчатою коробкою, або без повного приводу, та з шестиступенчатим «роботом» DSG.

Також в комплектації Ambition можна отримати кросовер з топовим бензиновим двигуном 2.0 TSI або дизелем 2.0 TDI. В обох випадках зі старту є повний привід. Ціна $31 210 та $30 210 відповідно.

Друга комплектація – Skoda Kodiaq Style. Зі старту тільки з переднім приводом і базовим 1,4-літровим двигуном TSI, але з DSG від $28 510. Всі інші версії на даному рівні вже з повним приводом. Максимальна ціна Skoda Kodiaq – $36 410. Це кросовер з 2,0-літровим дизелем на 140 кВт, новим семиступінчатим «роботом» DSG та приводом 4х4.

Відео | Шкода Кодіак на бездоріжжі

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*