Офіційні тизери Skoda Kodiaq
Официальный тизер Skoda Kodiaq

Офіційні тизери Skoda Kodiaq

В мережу викладено офіційні тизери Skoda Kodiaq – великого позашляховика, котрий за наявними даними є чеською адаптацією Volkswagen Tiguan другого покоління. Публічно великий позашляховик Skoda Kodiaq буде розсекречено найближчими місяцями, причому в якості вже серійної, готової до виробництва моделі. Раніше перше уявлення про зовнішність цієї новинки ми отримали завдяки концепту Skoda VisionS.

Передсерійний Skoda Kodiaq неодноразово попадався в об’єктиви папараці на дорожніх випробуваннях, однак на цих знімках він завжди в захисному камуфляжі. Назва Kodiaq була офіційно підтверджена для цієї моделі на початку травня 2016 року. Новий великий позашляховик Skoda Kodiaq названо в честь бурих ведмедів кадьяків, котрі заселяють однойменний острів на південному побережжі Аляски. Як пояснюють чехи, кадьяки мають «інтелігентний» характер, що підтверджує миролюбний та практичний імідж Skoda.

Skoda Kodiaq готується до публічної прем’єри у другій половині 2016 року. Найбільш ймовірним місцем проведення цієї прем’єри нам бачиться Паризький автосалон в жовтні. Старт продажу слід очікувати тільки на початку 2017 року.

Офіційні зображення Skoda Kodiaq

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*