Семимісний кросовер Volkswagen Atlas розкриває секрети
Семиместный кроссовер Volkswagen Atlas

Семимісний кросовер Volkswagen Atlas розкриває секрети

Компанія Volkswagen опублікувала в Мережі перше офіційне зображення довгоочікуваного семимісного кросовера. Раніше передбачалося, що це тільки збільшена версія Volkswagen Tiguan другого покоління, однак на ділі виявилося, що автомобіль майже повністю відповідає дизайну концепту CrossBlue.

Новий великий вседорожник отримав назву Volkswagen Atlas. Модель остаточно розсекретять через лічені дні на спеціальному заході в Каліфорнії. Місцем першого публічного показу нового кросоверу стане Лос-Анджелеський автосалон в листопаді.

Семимісний кросовер Volkswagen Atlas своїм дизайном продовжує ідеї, закладені детройтським концептом CrossBlue ще три роки тому, однак інтер’єр автомобілю виконано в дусі нового «Тігуана». Це підтверджують і опубліковані раніше шпигунські фотографії.

В своїй основі семимісний кросовер Volkswagen Atlas несе модульну платформу MQB. Моторну лінійку складають бензинові та дизельні чотирьохциліндрові двигуни, а також агрегат V6. Більш детальну інформацію ми дізнаємось вже на прем’єрі новинки.

Серійне виробництво Volkswagen Atlas налагоджено на заводі в Чаттанузі, США.

Офіційне відео Volkswagen Atlas

Семимісний кросовер Volkswagen Atlas

Семимісний кросовер Volkswagen Atlas

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*