Новий Renault Duster вийде вже в 2017 році
Рено Дастер нового поколения

Новий Renault Duster вийде вже в 2017 році

Наступного року почнеться продаж кросовера Renault Duster другого покоління. При зміні генерацій автомобіль змінить платформу та отримає кардинально переглянутий дизайн. По інформації німецького порталу autobild.de, Renault Duster нового покоління побудують на платформі свіжого Nissan X-Trail, тоді як раніше в ньому використовувалась база від Renault Sandero.

Renault Duster став бестселером завдяки своїй ціні: йому практично немає рівних в сегменті бюджетних кросове рів, що пояснюється скромним набором опцій в базовій комплектації. Поки що не ясно, чи залишиться нова генерація «Дастера» настільки ж бюджетною, як і перша. Згідно з різних джерел, автомобіль отримає кардинально переглянуту, більш строгу зовнішність.

Для нового Renault Duster французькі конструктори підібрали модульну архітектуру CMF, розроблену альянсом Renault Nissan. На цій платформі встигли випустити достатньо багато кросоверів схожих розмірів, наприклад, нові Nissan Qashqai, Renault Kadjar та вищезгаданий Nissan X-Trail. На цій ж платформі вийде Nissan Juke другого покоління.

На перших порах Renault Duster другого покоління буде продаватися з колишніми двигунами: 1,2-літровим бензиновим турбоагрегатом та 1,5-літровим дизелем.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*