Mercedes-Benz побудує на базі C-Class нове чотирьохдверне купе
Фото | Mercedes-Benz C-Class 2015

Mercedes-Benz побудує на базі C-Class нове чотирьохдверне купе

Компанія Mercedes-Benz повідомила про свої плани на найближче майбутнє, в котрих несподівано спливли відомості про нове чотирьохдверне купе. Новинку під індексом CLC буде створено на основі Mercedes-Benz C-Class з подовженою колісною базою і в модельній ієрархії німецької марки вона займе місце ступенем нижче CLA, але ступенем вище CLS. Цю інформацію роздобули інсайдери німецького видання Auto Bild.

Як очікується, Mercedes-Benz CLC поповнить модельну гамму виробника ближче до кінця десятиліття. Нове чотирьохдверне купе отримає сучасну гамму бензинових та дизельних агрегатів, а також модифікацію з гібридним силовим агрегатом в складі нового шестициліндрового рядного двигуна потужністю 435 к.с. і електродвигуна потужністю 20 к.с.

В найкращих традиціях Mercedes-Benz, нова модель отримає «заряджену» модифікацію, котра буде підготовлена заводським ательє AMG. Mercedes-AMG CLC отримає новий 4,0-літровий твін-турбо V8, котрий сьогодні в різних моделях марки видає до 510 к.с. потужності та 700 Нм крутного моменту.

Ця ж новина російською.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*