В Європу мчить гібридний седан KIA Optima
KIA Optima Hybrid | фото, характеристики

В Європу мчить гібридний седан KIA Optima

Після прем’єри седану KIA Optima з гібридною силовою установкою на Чикагському автосалоні минулого року, корейці вирішили підготувати аналогічну версію цього автомобілю і для покупців в Європі. Ця новинка буде представлена вже наступного місяця на Женевському автосалоні. KIA планує продавати гібридну «Оптиму» тільки в странах ЄС, тому вона з малою ймовірністю з’явиться в Україні чи Росії.

Гібридну версію KIA Optima легко відрізнити по дещо зміненим бамперам та радіаторній решітці, котра отримала активні аеродинамічні елементи для зниження коефіцієнту лобового опору до Cx=0,25 проти Cx=0,27у звичайної версії. Також новий гібридний седан може похвастатись зміненою панеллю приладів та 8,0-дюймовим екраном на передній консолі для відображення даних навігаційної система, а також повідомлення водія про найближчі зарядні станції по шляху слідування. Інші фірмові штрихи гібридного седану KIA Optima для ринку Європи – це аудіосистема Harman-Kardon, станція безпровідної зарядки для смартфонів та енергозберігаюча система управління кліматичною установкою.

В состав гібридної силової установки під капотом KIA Optima входить 2,0-літровий бензиновий двигун потужністю 156 к.с. та 49-сильний електродвигун, виконаний в одному корпусі з шестиступінчатою АКПП. В сукупності ці агрегати видають 205 к.с. та 375 Нм.

На одному заряді батарей та тільки на тязі від електродвигуна гібридний седан KIA здатен подолати відстань в 53 км на швидкості до 120 км/год. Перезарядка батарей до 80% при використанні спеціальної зарядної станції займає всього півгодини. Старт продажу європейської версії седану KIA Optima з гібридним агрегатом намічено на четвертий квартал 2016 року. Тоді ж на ринок вийде і представлений вчора універсал KIA Optima Sportswagon.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*