Концепт Fiat Aegea перейшов в серію під назвою Tipo
Новый седан и универсал Fiat Tipo заменил старую модель Linea. Новый Фиат Типо на фото и видео. Известна цена Fiat Tipo 2016 в Европе. Конкурент Skoda Octavia.

Концепт Fiat Aegea перейшов в серію під назвою Tipo

Концептуальний седан Fiat Aegea, представлений світу на весняному автосалоні в Стамбулі, перейде в серію вже в якості моделі Fiat Tipo і в модельному ряді марки займе місце старого седана Linea.

Серійне виробництво седана Fiat Tipo налагодять в Туреччині, там, де його розробили. Для цього Fiat планує модернізувати свій завод в Бурсі. На ринок Туреччини автомобіль прибуде під назвою Fiat Egea, а ось на інші ринки, у тому числі і на європейський, він приїде з назвою Fiat Tipo. Востаннє в модельному ряді Fiat це ім’я використовувалося в 90-х рр. для хетчбека гольф-класу. Незабаром після налагодження серійного виробництво ряд модифікацій Fiat Tipo поповниться практичним універсалом і хетчбеком.

Продажі нового Fiat Tipo в Італії почнуться вже в грудні поточного року. Моторна гама автомобіля буде представлена чотирма двигунами (по два бензинових і дизельних агрегати) з потужністю від 95 до 120 к.с. Турецький завод Fiat буде експортувати новинку на 40 різних ринків.

Фото | Fiat Aegea

Ця ж новина російською.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*