Volkswagen анонсував до Женеви концептуальний кросовер

Volkswagen анонсував до Женеви концептуальний кросовер

Компанія Volkswagen оприлюднила перші тизери досі невідомого концепту. Прототип нового компактного кросовера заявлений виробником як «модний та доступний» і буде публічно презентований в ході Женевського автосалону. Згідно з офіційними представниками німецького концерну, цей концепт є передвісником нового компактного кросовера, який стане серійним автомобілем в 2018 році і очікувано отримає назву T-Cross. Розробки цієї моделі тривають вже протягом деякого часу.

Volkswagen планує представити новий концепт на вищезазначеному автосалоні разом із оновленим міським компактом Up!. Цей кросовер продемонструє новий дизайн інтер’єру в дусі концепту Budd-e з мінімумом фізичних кнопок так перемикачів.

Що цікаво, раніше Volkswagen відхрещувався від чуток про плани випустити серійну версію концепту Taigun, однак сьогодні він повідомляє про ймовірний випуск нового компактного кросоверу, котрий стане серійною інтерпретацією Женевського концепту, унаслідує штрихи від нового VW Tiguan та прототипу T-ROC.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*