«Віннер автомотив» — надійний партнер при купівлі авто

«Віннер автомотив» — надійний партнер при купівлі авто

В час грандіозного асортименту на автомобільному ринку, обрати автомобіль своєї мрії, який би відповідав усім потребам і водночас був надійним та не мав «чорних сторінок» в своїй історії, самостійно не так просто. Тому все більше людей обирає шлях придбання нових або б/у автомобілів з допомогою посередників у вигляді дилерів.

Одним із самих надійних та провірених часом дилерів автомобілів марок Ford, Volvo, Jaguar та Land Rover є компанія «Віннер автомотів», яка виступає офіційним постачальником автомобілів перелічених марок в Україні. Це одна з найбільш динамічних по темпам розвитку компаній на автомобільному ринку України, яка має бездоганну репутацію на світовому ринку і починає пропонувати свій зразковий пакет послуг українським автолюбителям на базі нового та сучасного мультибрендового автоцентру за адресою м. Київ, пр-т Московський, 24д.

Весь асортимент автомобілів компанії «Віннер автомотів» доступний не тільки в автоцентрі по вищезазначеній адресі, але й на офіційному сайті http://www.winnerauto.ua/, який в режимі реального часу поповнюється новими пропозиціями по мірі їх надходження. Крім того, на сайті кожен відвідувач може почерпнути повну інформацію про різні автомобілі, узнати їх вартість, основні характеристики та інше.

На сайті Winner є також можливість скористатися помічником підбору автомобіля, для чого необхідно ввести такі критерії фільтрації, як тип трансмісії, тип кузову и верхня та нижня межа вартості у гривнях. Якщо відвідувача цікавить можливість придбання автомобілю в кредит, то для нього на сайті компанії «Віннер автомотів» найдеться окремий помічник: форма, в якій необхідно зазначити зручний для себе щомісячний платіж, розмір першого внеску, та строк кредитування.

Окремо на сайті «Віннер автомотів» ведеться рубрика «Новини», в якій висвітлюються найважливіші події з життя автомобільних марок Ford, Volvo, Jaguar та Land Rover. Крім безпосередньо продажу нових та б/у автомобілів, компанія «Віннер автомотів» пропонує своїм клієнтам розгорнутий пакет фінансових послуг (кредитний калькулятор, підбір авто під гаманець, калькулятор страхування, лізинг), акцій, а також пропозицій для корпоративних клієнтів. Крім того, одним із основних напрямків діяльності «Віннер автомотів» являється сертифіковане сервісне обслуговування автомобілів марок Ford, Volvo, Jaguar та Land Rover, а також постачання оригінальних запчастин та аксесуарів. Є можливість записатися на сервіс та розрахувати вартість ТО прямо на сайті winnerauto.ua.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*