Часті поломки Ніссан Рог
Оранжевый Nissan Rouge

Часті поломки Ніссан Рог

Машина Nissan Rouge користується популярністю у багатьох автолюбителів. Володіє такими перевагами, як маневреність, комфортна їзда, економічність, надійність. Будь-яке авто засмучує несправностями. У місті Київ можна купити запчастини Ніссан Рог. Досвідчені майстри оперативно усунуть поломку даної марки автомобіля.

Особливості автомобіля Nissan Rouge

Компактний кросовер, яким є Ніссан Ріг, дебютував в 2007. Компанія Nissan створила авто для північноамериканського ринку. Розрізняють два покоління Ніссана Ріг:

  • аналог моделі Qashqai;
  • аналог Nissan X-Trail.

Що стосується безпеки, то автомобіль даної торгової марки пройшов успішне тестування. За тест-драйву показники практично ідеальні.

Покупці по достоїнству оцінили Ніссан Ріг. Вважається, що він комфортний, міцний і надійний, зручний в управлінні. Привертає об’ємом багажника, ергономікою і якістю матеріалів салону авто. Двигун тихий. Салон просторий. Таке авто особливо підходить для молодих сімей або сімей з дітьми. Автомобіль повнопривідної. Але бувають у цьому авто і поломки, про що ми поговримо нижче.

Часті несправності Ніссана Ріг

Як і кожен автомобіль, Nissan Rouge схильний до поломок. Найбільш часто з ним трапляються певні несправності:

  • Двигун не розвиває повну потужність.
  • При русі бувають ривки і провали.
  • Потрібно перевірити повітряний і паливний фільтри, перевірити компресію, фази газорозподілу.
  • Можливо, в баку недостатньо палива.

Удари у впускному трубопроводі. Треба перевірити зазори в приводі клапанів і відрегулювати їх. Можуть бути порушені фази газорозподілу.

Постріли в глушнику. Часто виникає пошкодження ізоляції високовольтних приладів і ланцюгів. Виходять з ладу форсунки, свічки запалювання.

Витрата масла підвищений. У цьому може бути винен знос циліндрів, поршнів. А також використання невідповідного масла.

Перевитрата палива. Буває при перегріванні двигуна, застосуванні бензину з низьким октановим числом.

Перегрів двигуна. Або занадто довго нагрівається. Зазвичай причина в несправності термостата, радіатора, вентилятора. Впливає якість використовуваного палива.

Чи не горять фари, блок-ліхтарі. Можливо, перегоріла лампа або запобіжник.Скрип, вібрація при гальмуванні. Основна причина — знос гальмівних накладок, деформація гальмівного диска.
Слід звернутися до фахівців і усунути виниклі поломки. Не варто це робити самостійно.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*