Ремонтуємо турбокомпресор: що робити в разі відмови

Ремонтуємо турбокомпресор: що робити в разі відмови

Турбокомпресори можна знайти в більшості автомобілів, які подорожують по нашим дорогам. До недавнього часу їх встановлювали в основному на дизельні двигуни, тепер же їх можна знайти і в бензинових установках. Що робити при збої? Перш за все, ви можете звернутися за допомогою до професіоналів на сайт https://sto-avto.lviv.ua/service/remont-turbini-avto.html.

Що таке турбокомпресор

Турбокомпресор — це елемент, що складається з двох частин — турбіни і компресора. Його основне завдання — подавати більше повітря в камеру згоряння. Джерелом енергії для турбокомпресора є гази, які виходять з камери згоряння в вихлопну систему. Турбокомпресор встановлений для збільшення крутного моменту і потужності двигуна.

Розбираючись в деталях конструкції, можна розділити турбокомпресор на гарячі і холодні частини. Це поділ відбувається через присутність газів, що проходять через нього.

Турбокомпресор також містить кільця ущільнювачів, підшипники ковзання і упору і масляні канали. Як бачите, турбокомпресор є найскладнішим елементом в конструкції і, на жаль, аварійним.

Що робити в разі відмови турбокомпресора?

Перше, що потрібно зробити — це зупинити двигун. Пам’ятайте, що переміщення з пошкодженим корпусом турбокомпресора неприпустимо і результат може бути плачевним.

Найбільш поширені симптоми проблем з турбокомпресором — чорний густий дим, що виходить з вихлопної труби, і раптове падіння потужності. В цьому випадку ми нічого не можемо зробити, крім як використовувати допомогу і доставити пошкоджений автомобіль механіку. І тут виникає проблема: що робити з пошкодженим турбокомпресором?

Звичайно, найкращим рішенням було б купити новий, але його вартість дуже висока, а в крайніх випадках перевищує вартість автомобіля. У цій ситуації краще рішення — здати турбонагнітатель для регенерації. Однак, перш ніж прийняти таке рішення, ви повинні перевірити, якій компанії можна довіряти. Однією з ключових є гарантія на турбіну після регенерації — чим довше, тим краще. Абсолютний мінімум — рік з моменту ремонту.

Плюси і мінуси

Найбільшою перевагою регенерації турбокомпресора є його ціна — набагато нижче, ніж покупка нового. На жаль, регенерація також має недоліки. Вона передбачає заміну зношених елементів. Багато майстерні, що надають послуги такого типу, вирішують замінити всі компоненти, крім корпусу, — це дуже розумне рішення, що забезпечує практично стовідсоткову надійність турбокомпресора на довгі роки. Питання тільки в тому, чи буде ціле добре зібрано, а деталі, які використовуються для його регенерації, найвищої якості. На жаль, ми ніколи не можемо бути в цьому впевнені.

Перед введенням в експлуатацію турбокомпресора після регенерації варто проконсультуватися на автосервісі. На жаль, ми все ще можемо зустріти ненадійну компанію, яка надає послуги на низькому рівні.

Регенерація турбокомпресора є дуже хорошим рішенням, за умови, що процес оновлення виконується людьми, які знають, як зробити весь процес і використовують деталі найвищої якості.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*