Який купити відеореєстратор. Основні параметри підбору
Автомобільний відеореєстратор

Який купити відеореєстратор. Основні параметри підбору

Як і будь-який сучасний електронний прилад, відеореєстратор існує в багатьох конфігураціях, рівнях складності, якості та функціональних можливостей. Існуючий асортимент дозволяє підібрати відеореєстратор під особисті потреби. Вочевидь, чим менше непотрібних для вас функцій буде містити окремо взятий відеореєстратор, тим меншу суму вам доведеться витратити на його купівлю.

Незалежно від цього, перевіреним місцем купівлі відеореєстраторів по оптимальній ціні від лідируючих виробників зарекомендував себе інтернет-магазин euro-technika.com.ua. Відеореєстратор від euro-technika.com.ua – це якісно, сучасно, з офіційною гарантією та у великому асортименті.

Найважливіший параметр вибору відеореєстратору – це роздільна здатність відео. Сучасний стандарт якості, до якого слід прагнути – це 1 920 х 1 080 пікселів, однак існує і роздільна здатність 2 304 х 1 296 пікселів. В даному випадку справедливо відмітити, що забагато роздільної здатності не буває, адже чим чистіше зображення, тим більш деталізованим буде відзняте відео.

Другий важливий параметр – кут огляду. Тут варто підходити зі своїх власних вподобань, враховуючи, що більшість виробників прагне до стандарту в 148 градусів.

Інша важлива особливість – кількість камер. Сучасні відеореєстратори одночасно можуть записувати відео як перед автомобілем, так и в салоні. Яскравий приклад використання моделі з двома об’єктивами– для водіїв таксі, коли необхідно обгрунтувати свою відмову обслуговувати пасажира його неадекватною поведінкою.

Як правило, всі без виключень моделі відеореєстраторів комплектуються виробниками кріпленням на скло, USB-кабелем, та зарядним пристроєм для авто, тому нема необхідності їх купляти додатково. Однак карту-пам’яті все ж таки доведеться купити самостійно, оскільки в комплектацію від виробника вона зазвичай не входить.

Важливо купляти карту-пам’яті максимального класу швидкості, що підтримує обраний вами відеореєстратор, та пам’ятати про максимальну ємність карти. Це дозволить забезпечити найбільш якісний запис відео, та гарантуватиме, що відеореєстратор не підведе у найважливішу мить.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*