Служба таксі «Джокер»: особливості організації надання послуг клієнтам
Служба таксі «Джокер»

Служба таксі «Джокер»: особливості організації надання послуг клієнтам

Кращим засобом для організації переміщення по вулицях столиці України вважається таксі. В Києві є багато служб, які надають такий вид послуг. Хорошою репутацією користується компанія «Джокер», яка має в своєму арсеналі багато комфортабельних автомобілів з високими технічними показниками. Кожен вид транспортного засобу дозволяє швидко добратись в будь-яку частину мегаполісу за короткий проміжок часу. До диспетчера компанії «Джокер» щоденно надходить багато замовлень. Клієнтам гарантується якісний сервіс і оперативність. Майбутні пасажири одержують можливість оформити негайний виклик таксі або забронювати автомобіль на точно встановлену годину.

Контактні телефони служби таксі «Джокер»

Контактні телефони служби таксі «Джокер»

В службі таксі завжди організовується чергування автомобілів на вулицях міста, тому транспорт подається по вказаній замовниками адресі практично моментально. Попереднє замовлення можна оформляти за 48 годин до необхідного перевезення пасажирів. Бронювання здійснюється різним способом. Можна зробити телефонний дзвінок диспетчеру компанії. Для деяких замовників зручніше використовувати електронну форму заявки, яка розміщена на офіційному сайті служби таксі. Клієнти, які вибрали другий варіант бронювання, можуть розраховувати на відчутну цінову знижку. Тому багато потенціальних замовників користуються програмним забезпеченням, розрахованим на використання мобільних електронних девайсів.

Тарифи компанії Joker вигідно відрізняються від цін, які установлюються іншими службами таксі. Але невисока вартість послуг ніяк не відображується на якості сервісу. Фірма може дозволити собі встановлювати приємні для клієнтів знижки, так як автопарк – це її особиста власність. Компанія не виплачує кредитні чи лізінгові кошти. Вона не потребує додаткових витрат на рекламування своїх послуг, тому має можливість знижувати тарифи. В штаті служби таксі працюють лише професійні водії, які цінують стабільність і відповідально відносяться до виконання своїх обов’язків!

Транспортний парк «Джокер» складається лише з сучасних автомобілів, обладнаних кондиціонерами, стереосистемами, комфортними сидіннями для пасажирів. При необхідності встановлюються дитячі крісла, які забезпечують безпечне перевезення малюків. Послуги компанії мають можливість оцінювати не лише жителі Києва. Найшвидші машини таксі сьогодні можна викликати і в інших регіонах України. Joker практикується також в наданні послуг по міжміських перевезеннях.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*