Стартери та генератори — комфорт поїздок понад усе

Стартери та генератори — комфорт поїздок понад усе

Стартер та генератор незамінні агрегати в комплектації сучасного автомобіля, котрі забезпечують можливість долати на автомобілі безкрайні відстані в суцільному комфорті, не забруднюючи рук та не потіючи із кривокрутом при кожному заведенні двигуна. Однак раніше, коли автомобіль тільки становився продуктом масового ринку, не без зусиль Генрі Форду та культового найдешевшого автомобіля свого часу Ford T із всіма похідними цієї моделі, заведення двигуна вручну була нормою, а про автоматизацію цього процесу можна було тільки мріяти. Лише в 1912 році компанія Cadillac, що випускала виключно розкішні автомобілі, першою запропонувала цю ексклюзивну новацію в своїх серійних моделях в якості додаткового устаткування.

Нащастя, сьогодні автовиробники дотримуються значно вищих стандартів комфорту, то ж електро-стартер входить в комплектацію найбідніших автомобілів і навіть бюджетних моторолерів. Одна біда – коли виходять із ладу стартери та генератори, це створює великі незручності для власників автомобілів, повертаючи їх в минуле. При цьому сучасні автомобілі не передбачають можливості заведення двигуна кривокрутом, то ж єдиною альтернативою при несправності стартеру є заведення із штовхача. При несправності генератору взагалі інша розмова – на заряді акумулятора не поїдеш в далеку дорогу, та й його ємність сильно залежить від температури довкілля. Тому настільки важливо, щоб стартер та генератор завжди перебували в добрій робочій формі.

Цю можливість можна подарувати клієнтам свого СТО, запропонувавши їм послугу діагностики та ремонту стартерів і генераторів на професійному устаткуванні виробництва української компанії MSG Equipment. Безумовно, оснащення станції таким обладнанням підвищить її привабливість в очах клієнтів та збільшить попит на інші послуги СТО. Крім того, MSG Equipment пропонує велику номенклатуру діагностичного устаткування інших агрегатів автомобіля, що дозволяє невпинно розширювати можливості СТО та пропонувати клієнтам послуги обслуговування і ремонту нового рівня якості по конкурентній ціні.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*