Страхування для автомобілістів

Страхування для автомобілістів

Як відомо, страховка для всіх власників авто є обов’язковою. Точніше кажучи, поліс ОСЦПВ є обов’язковою умовою експлуатації автомобіля на території України. На сьогоднішній день страхових ринок повністю заповнений. Завдяки цьому водії та автовласники тепер можуть обрати найбільш вигідні для себе умови страхування. Часи, коли доводилось шукати одного єдиного страхового агента на все місто, минули.

Що? Де? Коли?

Чинне законодавство України нам говорить, що обов’язковий страховий поліс осцпв охоплює відповідальність за збитки, які було завдано в наслідок ДТП з вини застрахованого водія.  Не варто плутати поліс осцпв та страхування для виїзду за кордон. Це є два абсолютно різних види страхування цивільної відповідальності.

Простіше кажучи, страховка такого типу захистить вас у тому випадку, якщо ви потрапите в ДТП за власною виною. ОСЦПВ забезпечить повне або часткове відшкодування заподіяних вами збитків. Завдяки наявності полісу ви можете не турбуватись про те, де ж знайти кошти на відшкодування потерпілій стороні заподіяних матеріальних чи фізичних збитків.

Знову посилаючись до закону, нам стає зрозумілим той факт, що подібні поліси цивільної відповідальності для автомобілістів оформлюються на термін до одного року. Законотворчі органи таким чином посприяли стимуляції ринку та можливості вільного вибору страхової компанії.

Ціна полісу

Формування цінової політики на страхові поліси відбувається з урахуванням наступних факторів:

  • тип ТЗ (транспортного засобу);
  • відділення ДАІ, в якому зареєстровано ТЗ;
  • терміну, на який оформляється поліс;
  • стажу керування автотранспортом, та кваліфікація водія (кількість відкритих категорій) допущеного до ТЗ;
  • сфера, в якій використовується ТЗ.

Завдяки високому рівню конкуренції на сучасному українському страховому ринку, ціни на поліси є більш ніж лояльними. Крім того, ви маєте змогу обрати додаткові страхові випадки. Все залежить від ваших бажань та матеріального стану. Але дозволити собі поліс осцпв може кожен, кому він необхідний.

Природнім є той факт, що саме ОСЦПВ є найпопулярнішою страховою послугою серед населення України. Адже це страхування є обов’язковим для всіх автовласників. Хочеться сподіватись, що рівень страхового бізнесу в Україні найближчим часом досягне європейського. Але і на даний момент водії вже є більш захищеними від непередбачуваних матеріальних затрат.

Нагадаємо, вийшов новий маленький кросовер VW Taos для ринку Латинської Америки, все ще є надія на серійні Skoda Superb RS ліфтбек та універсал, а також перший Volkswgaen XL1 доставили покупцю.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*