Toyota Avensis — японська відповідь Volkswagen Passat
Фото | Toyota Avensis 2017 року

Toyota Avensis — японська відповідь Volkswagen Passat

Toyota та Volkswagen – вічні конкуренти, що ведуть негласну війну вже десятиріччями. Найпотужніші автогіганти світу з року в рік змінюють один одного на лаврах найбільшого автовиробника року. Сильним ударом для Toyota в 2014 році в сегменті повнорозмірних сімейних автомобілів стало нове покоління Volkswagen Passat в кузові B8, тоді як японська модель в даному сегменті була вже не першої свіжості, 2011 року.

По факту, актуальна генерація Toyota Avensis із заводським індексом T270 випускається з 2009 року, що не добавляє їй привабливості, хоча рестайлінг було проведено в 2011 році. Тим не менш, новий Passat заставив японську компанію переглянути стару модель, щоб він не перейняв до себе занадто багато цільових клієнтів. Відповідь не заставила себе довго чекати – вдруге рестайлінгова Toyota Avensis прибула вже в 2015 році.

Зовні оновлення виявилося настільки вдалим, що через два роки після виходу, складається враження, наче це зовсім нова модель, а не тільки рестайлінг. За два роки актуальність її дизайну залишається високою, а Тойота Авенсіс ціна дуже приваблива: близько 550 000 грн. за початкову версію в кузові седан, проти 740 000 грн за базовий седан Volkswagen Passat.

Вагома перевага Toyota Avensis перед Volkswagen Passat B8 на ринку України полягає в тому, що Avensis доступний в практичному кузові універсал Touring Sports, тоді як Passat в даній кузовній модифікації офіційно в Україну не постачається.

Маючи значну перевагу в ціні, Toyota Avensis не уступає зразковій безпеці свого конкурента: обидва автомобіля мають п’ятизірковий рейтинг по результатам незалежних краш-тестів Euro NCAP, проведених для кожного автомобіля в 2009 та 2013 роках відповідно. Причому за технології забезпечення безпеки підчас руху Тойота Авенсис набрала більше ніж Пасат на цілих 10%.

Єдиний вагомий недолік Toyota Avensis – відсутність асортименту двигунів, яким так приваблює покупців компанія Volkswagen: для Avensis на українському ринку доступно тільки 1,8-літровий бензиновий двигун, без варіантів. Проте він економічний і доволі потужний: 6,4-літри палива на 100 км пробігу при потужності 147 к.с. Якщо додати у формулу привабливості моделі місткий багажник на 509 літрів та просторий 5-містний салон з усіма зручностями, то відсутність асортименту двигунів вже не виглядатиме таким значним недоліком. Безумовно, в 2017 році Toyota Avensis залишається вдалою покупкою!

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*