Shina.House: інтернет-магазин шин та дисків в Україні
Shina.House: інтернет-магазин шин та дисків в Україні

Shina.House: інтернет-магазин шин та дисків в Україні

Шини – це атрибут постійної необхідності будь-якого власника автомобілю. Не має значення розмір, марка та період року: шини потрібні завжди, та чим вони якісніші, тим більше впевненості у власній безпеці на дорозі, безпеці своїх близьких та інших учасників дорожнього руху. Знос шин та поява різноманітних дефектів протектору – це як бомба сповільненої дії, котра обов’язково спрацює, і спрацює в саму невідповідну мить. Аквапланування навіть на незначному прошарку води у дощ чи нестабільність автомобілю на високій швидкості – це тільки очевидні ризики, які очікують водія, що наважиться їздити на зношених покришках. Тому проблему необхідно усунути вчасно та ефективно.

Таку можливість надає інтернет-магазин шин та дисків в Україні Shina.House. На сайті магазину можна купити шини та диски будь-якого розміру, зекономити гроші, та підібрати комплект під задані параметри за лічені хвилини, не витрачаючи час на поїздку в незлічені магазини свого міста із обмеженим асортиментом.

Одразу на головній сторінці магазину можна задати параметри пошуку по ширині покришок, їх профілю, діаметру та сезонності. Не влаштовує такий варіант? Тоді скористуйтеся фільтром підбору по автомобілю: в даному випадку необхідно вказати виробника автомобілю, модель, рік випуску та модифікацію. Крім шин, на сайте є категорія дисків, які можна підібрати по ширині, діаметру, PCD та ET.

Є декілька переваг купівлі оригінальних шин та дисків в магазині Shina.House:

  • Компанія має прямі угоди з найбільшими постачальниками, що дозволяє пропонувати покупцям конкурентоспроможні ціни;
  • На момент підтвердження замовлення для клієнта фіксується його вартість, що гарантує можливість купівлі по зазначеній ціні незалежно від валютних коливань;
  • Оперативна доставка в усі регіони України найбільш зручною для клієнта транспортною компанією;
  • Гарантійна заміна шин та дисків із заводським браком. Це навіть не обговорюється, оскільки магазин цінує свою репутацію;
  • Можливість купівлі шин та дисків по зниженій ціні у розділі «Акційні».

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*