Як забезпечити безпечну подорож з автокріслом

Як забезпечити безпечну подорож з автокріслом

Автокрісло 9-36, яке ще називають безпечним дитячим сидінням, — це найкращий спосіб захистити своїх дітей, коли вони в машині. Автокатастрофи є однією з основних причин смерті та травмування дітей. В нас законами України регулюється необхідність перевозки дітей в автокріслах.

І ще важливо правильно встановити. Найкраще автокрісло — це те, яке відповідає вазі, розміру та віку вашої дитини, а також вашому автомобілю.

Що потрібно дізнатися?.

  1. Як встановити сидіння та користуватися ременем безпеки перед першою їздою вашої дитини.
  2. Не покладайтесь на дисплеї магазинів, щоб показати вам, як це зробити.
  3. Краще двічі перевірити, чи правильно ви встановили, згідно інструкції. Ви також можете отримати допомогу від дипломованого спеціаліста з безпеки.
  4. Не використовуйте б/у сидіння, адже воно могло бути в аварії і вже не підлягає для використання, навіть якщо немає видимих слідів.
  5. Заборонено використовувати автокрісло, де відсутні деталі або відсутні дата виробництва та номер моделі. Якщо немає інструкції з експлуатації, не використовуйте сидіння. Також перевірте місце на рекомендований «термін придатності».

У міру зростання діти переходять на сидіння, обернені вперед, перш ніж перейти на бустер.

Ось короткий опис того, яке сидіння використовувати коли.

Автокрісла для немовлят завжди слід встановлювати обличчям до задньої частини автомобіля. Це пояснюється тим, що спинка сидіння безпеки при аварії затримає голову, шию та тулуб дитини. У цьому віці шия дитини зазвичай не настільки міцна, щоб підтримувати голову під час удару.

Експерти з безпеки зазначають, що підбирати автокрісло потрібно згідно конкретних розмірів та ваги дитини, а не з віку. Маленькі діти можуть залишатися ззаду до 3 або 4 років.

Дитячі крісла прості у використанні, але занадто багато часу в автокріслі може обмежити рух дитини та можливості для розвитку сенсорних та моторних навичок.

Крісла категорії 123 (9-36) розроблені спеціально, щоб забезпечити захист для подорожей автомобілем аж до 12 років. Але уважно слід вибирати виробника, і бажано щоб була підтримка системи Ізофікс. Цей механізм спрощує установку автокрісла: правильно, міцно і стійко.

Усі діти віком до 12 років завжди повинні їздити на задньому сидінні та по можливості посередині заднього сидіння. Усі пасажири повинні бути пристебнуті ременями безпеки.

Закон дозволяє виробникам автомобілів встановлювати ручний вимикач, який тимчасово вимикає подушку безпеки з боку пасажира. Якщо вам треба посадити дитину на бустер на передньому сидінні, а у вашому автомобілі є подушки безпеки, відключіть її протягом усієї поїздки. Обов’язково знову ввімкніть подушку безпеки, коли знімаєте бустер.

Вибрати брендові безпечні автокрісла можна в інтернет-магазині Майбай24 https://www.mybuy24.net/ua/

Звертайтесь за консультацією!

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*