Можлива зовнішність Volkswagen Golf VIII
Фото | Volkswagen Golf 8. Дизайн от Motor1.com

Можлива зовнішність Volkswagen Golf VIII

Volkswagen Golf восьмого покоління вийде в кінці 2016 року. Сьогодні у нас з’явилася можливість заглянути в майбутнє з неофіційним рендером VW Golf VIII від порталу Motor1.com. По даним зарубіжних ЗМІ, робота над проектуванням наступного «Гольфу», ймовірно, вже закінчилась, так що рішення Вальтера де Сільви покинути посаду шеф-дизайнера Volkswagen не призведе до змін у зовнішності хетчбеку.

Насправді експерти не очікують новий автомобіль в чистому вигляді, а глибоко модернізований VW Golf VII (згадайте, хоча б, про зміни в новому T6 в порівнянні із T5). Дизайн усіх новинок VAG стає більш кутастим. Те ж саме, можливо, відбудеться і з новим VW Golf, котрий в порівнянні із актуальною моделлю отримає більш чіткі лінії кузову. Як наслідок, не сильно дивуйтеся, якщо реальний Volkswagen Golf VIII буде мати багато спільного з цим неофіційним рендером.

Так як нас очікує глибокий рестайлінг, навряд габарити автомобіля зміняться, однак без деяких суттєвих змін всередині все ж таки не обійдеться. Тут звичні кнопки та ручки поступляться місцем сенсорним екранам, а панель приладів зроблять повністю цифровою. Повноцінне прив’ю салону нового VW Golf зробив прототип Golf R Touch.

Місцем найбільш ймовірного першого показу наступного покоління Volkswagen Golf фігурує Паризький автосалон в жовтні 2016 року, а продажі автомобіля стартують ближче до кінця 2016 року або вже на початку 2017 року. Споріднені по платформі MQB моделі Audi A3, SEAT Leon та Skoda Octavia оновляться в ці ж терміни, однак для них це буде рестайлінг, а не зміна поколінь.

Ця ж новина російською.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*